اطلاعیه ها
 

آگاه سازی همکاران

سه شنبه, 12 تیر 1397 16:59 نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

                                                    قابل توجه کلیه همکاران عزیز

به اطلاع کلیه همکاران گرامی می رساند متاسفانه عده ای منفعت طلب و سود جو که از آب گل آلود به نفع خود می خواهند استفاده نمایند، که در این میان با اعلام اسامی دریافت کنندگان ارز توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و در دسترس بودن نام شرکتهای در رسانه ها با دریافت شماره تلفن شرکت مد نظر و با تماس تلفنی و معرفی خود به عنوان بازرس سازمان تعزیرات حکومتی – ستاد مبارزه با کالای قاچاق و ارز بازرسی سازمان حمایت از مصرف کننده و تولید کننده- یا بازرس سازمان صنعت معدن تجارت و با دریافت قیمت کالا درخواست خرید کالا با ارز 4200 تومانی را دارند و متاسفانه با رفتار بسیار ناپسند و زشت با مسئول شرکت و تهدید نمودن به تشکیل پرونده و اعلام اینکه اگر انجام ندهی باید جرایم بسیاری پرداخت نمائید با این ترفند طریقه کلاهبرداری را در پیش گرفته اند و مسئولین شرکتها به خاطر احترام و همکاری با این نهادهای قانونی کالا را حتی با قیمت پائین تر و به قیمت نماینده به این افراد بفروشند.

لذا اتحادیه با صراحت اعلام می نماید به هیچ عنوان پرسنل و مسئولین خدوم این نهادهای قانونی این گونه رفتارها در شان انها نیست و به هیچ عنوان هیچ کدام از این افراد از موقعیت شغلی خود سوء استفاده نمی نمایند و در صورت لزوم خرید کالا به عنوان یک فرد معمولی مراجعه و بی سرو صدا کالای خود را تهیه می نمایند. از کلیه همکاران عزیزم در خواست می نمایم در صورتی که با این موارد تلفنی مواجهه گردیدند.

هیچ گونه همکاری و حتی فروش کالا را انجام ندهند و هیچ شرکتی موظف به فروش کالای اجباری از طرف هیچ نهادی نمی باشد، شرکتها مسئولیت تامین کالا را برعهده گرفته اند و باید در مقابل واردات قانونی یا خود به صورت مستقل کالا را به مصرف کننده و یا به صورت تحویل به نمایندگان خود به فروش برسانند. یک وارد کننده موظف می باشد قیمت خرید کالا را با هزینه های آن از جمله حمل- گمرکی- خدمات پس از فروش- هزینه های بانک- هزینه های دموراژ و هرگونه هزینه ای که از زمان ثبت سفارش تا وارد انبار شرکت می گردد را با سود قانونی تجمیع نماید وبا محاسبه ارزش افزوده در فاکتور رسمی به مصرف کننده به فروش برساند.

خواهشمندم توجه داشته باشید هر دستگاه نظارتی در صورت دریافت هرگونه اطلاعات از شرکت واردکننده طبق قانون یا نماینده آن نهاد شخصا به شرکت مراجعه وبا نشان دادن کارت شناسایی مسئول شرکت موظف به همکاری با آن نماینده می باشد یا از طرف آن نهاد مسئول شرکت به سازمان درخواست کننده که یا به صورت کتبی و یا به صورت شفاهی که شخص تماس گیرنده حتما خود را معرفی می نماید حاضر و به سوالات پاسخگو باشد، غیر از این هیچ راهی برای همکاری وجود ندارد وهیچ مسئول شرکتی موظف به سوال و جواب به صورت تلفنی به فرد ناشناس پشت خط ندارد و هیچ گونه مشکلی برای شرکت رخ نمی دهد و حتی موظف به فروش کالا به صورت تلفنی به هیچ فرد متخلف و سوء استفاده کننده از نام سازمانهای فوق ندارد.

اجازه ندهیم این افراد به نیت شوم خود برسند و مسئولین و پرسنل خدوم این نهادها را بدنام نمایند. از کلیه عزیزان درخواست می نمایم با بازرسین محترم نهادها همکاری لازم را داشته باشند تا اجازه ندهیم نام اصناف خدوم خدشه دار شود و دولت بداند افراد سوء استفاده گر و غارتگر اصناف نیستند و اصناف در هر زمان حامی و پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهبری فرزانه انقلاب بوده و انشاء الله خواهند بود.

یادآوری:

  قیمت یک کالا با محاسبه هزینه های فوق می باید قیمت گذاری گردد وبه فروش برسد

1-هزینه ثبت سفارش

2-هزینه حمل

3-هزینه گمرک

4-هزینه های بانک

5-هزینه ترخیص کار

6-هزینه دموراژ درصورت داشتن مدرک

و هر هزینه ای که از زمان ثبت سفارش تا داخل انبار شرکت باید محاسبه گردد. در زمان فروش علاوه بر دریافت ارزش افزوده، سود قانونی وارد کننده محاسبه و از خریدار دریافت گردد، که این مسئله رعایت کامل قانون نظام صنفی میباشد.                                                                             

رئیس اتحادیه

سید مهدی میرمهدی کمجانی

 

 

 

 

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 
 

سرور پارس

نفرات آنلاین

ما 179 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خدمات اتحادیه

راهنمایی