اطلاعیه ها
 

پیام تبریک رییس اتحادیه فناوران به منتخبین فاوا درانتخابات اتاق تهران

یکشنبه, 12 اسفند 1397 10:34 نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

پیام تبریک رییس اتحادیه فناوران به منتخبین فاوا درانتخابات اتاق تهران؛

امیدواریم حضور نمایندگان فاوا در اتاق تهران منشا خیر و برکت برای صنف باشد

رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران ضمن تبریک به هفت نماینده منتخب فاوا و سایر اعضای ائتلاف برای فردا در انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران، گفت: امیدواریم حضور این افراد باسابقه صنعت ICT در هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، منشا خیر و برکت برای صنف باشد و گام های مهمی در راستای اعتلا و توسعه این صنعت برداشته شود.

روابط عمومی اتحادیه فناوران- سیدمهدی میرمهدی با بیان اینکه همواره جای خالی نمایندگان باسابقه صنعتICT در پارلمان بخش‎خصوصی احساس می‏شد، افزود:  بسیار خرسندیم که نمایندگان بخش خصوصی حوزه فاوا در هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران صاحب کرسی شده‎اند. زیرا با دغدغه و مشکلات فعالان این صنف آشنا هستند و از نزدیک این مشکلات را لمس کرده‎اند.

وی اضافه کرد: منتخبین فاوا چهره‎های سرشناسی هستند که در تشکل‎های صنفی دیگر نیز فعال هستند، بنابراین امیدواریم با حضور این افراد در هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران شاهد اتفاقات خوبی در صنف فناوری ارتباطات و اطلاعات باشیم. قطعا نخستین خواسته بخش خصوصی حوزه فاوا تسهیل در امر واردات و صادرات است.

میرمهدی تصریح کرد: همچنین جایگاه اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی بسیار حساس است که اعضای ائتلاف برای فردا باید در جهت ارتقای جایگاه بخش خصوصی واقعی تلاش کنند.

بر اساس این گزارش، شب گذشته نتیجه انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی تهران اعلام شد که بر اساس آن هر هفت نماینده فاوا از لیست ائتلاف برای فردا به هیات نمایندگان اتاق تهران راه یافتند.

به این ترتیب در گروه بازرگانی، افشین کلاهی با 1447 رای، شهاب جوانمردی با 1438 رای، سیدمجید صدری با 1427 رای، محمدرضا طلایی با 1427 رای و مجید حسینی نژاد با 1421 رای به هیات نمایندگان اتاق تهران راه یافتند.

 همچنین در گروه صنعت، علیرضا کلاهی صمدی با 1374 رای و فرزین فردیس با 1356 رای، مورد اعتماد اعضای اتاق بازرگانی تهران قرار گرفتند.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

خدمات اتحادیه

راهنمایی