اطلاعیه ها
 

شروع ثبت جواز ثبت اظهار نامه مالیاتی ( آی پی ها )

دوشنبه, 16 ارديبهشت 1398 14:47 نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

آغاز ثبت نام کلاس‌های آموزشی ثبت نام ای پی جدید اظهار نامه مالیاتی سال 98

براساس اطلاعیه سازمان امور مالیاتی استان تهران، دارندگان پروانه کسب در رسته دفتر خدمات حضوری و غیرحضوری اینترنت(کافی نت) از 17 الی 23 اردیبهشت ماه سالجاری فرصت دارند تا با در دست داشتند مدارک مورد نیاز به اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران مراجعه و برای دریافت مجوز ارسال اظهارنامه (IP) ثبت نام کنند.

روابط عمومی اتحادیه فناوران- اتحادیه فناوران رایانه تهران مطابق سنوات گذشته اقدام به در اختیار گذاشتن مجوزهای دسترسی اظهارنامه مالیاتی کرده است. لذا دارندگان پروانه کسب در رسته دفتر خدمات حضوری و غیر حضوری اینترنت با در دست داشتن مدارک مورد نیاز می‎توانند از 17  لغایت 23 اردیبهشت ماه سال جاری(1398) به محل اتحادیه فناوران مراجعه و ثبت نام نمایند.

نکته: شایان ذکر است تمامی مجوزهایی که در سالهای گذشته صادر شده است و در ساماندهی که در سه نوبت انجام شد به قوت خود باقی و همچنان فعال است و مابقی آنها در روزهای آتی غیر فعال خواهد شد .

همچنین لازم به ذکر است؛ افرادی که در سال‌های گذشته مجوز ارسال اظهارنامه مالیاتی(IP) را دریافت کرده و در طرح ساماندهی اتحادیه فناوران رایانه شرکت کرده‎اند، نیازی به حضور مجدد در اتحادیه ندارند.

شرایط ثبت نام:

داشتن پروانه کسب معتبر در رسته خدمات حضوری و غیر حضوری اینترنت ( کافی نت ) و نکته مهم حضور دارنده پروانه کسب یا مباشر با کارت ملی الزامی می باشد.

نکته : اعضایی که  پرونده آنها در وضعیت "در دست اقدام" می باشد و تاکنون موفق به اخذ پروانه کسب خود نشده‎اند، جزء واجدین شرایط محسوب نمی شوند.

نکته : آن دسته از اعضاء که دارای پروانه کسب فوق الذکر بوده و تا کنون مجوز ارسال ثبت اظهار نامه را از اتحادیه دریافت نکرده باشند و همچنین آن دسته از اعضاء که در سالهای گذشته کمتر از 3 مجوز برای ارسال اظهارنامه مالیاتی ازاتحادیه دریافت نموده اند، شامل این ثبت نام می باشند.

نکته  : بدیهی است ثبت نام پس از بررسی سوابق متقاضیان انجام می‎پذیرد و از ثبت نام افرادی که بیش از 3 مجوز ثبت اظهارنامه مالیاتی داشته باشند جلوگیری به عمل خواهد آمد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام :

- اسکن  پروانه کسب و کارت مباشرت ( در صورت داشتن کارت مباشرت )

- تکمیل فرم ثبت نام اولیه مجوز های اظهارنامه مالیاتی به صورت فایل Word

نکته : هر کاربر می بایست، تنها با یک  IP/MAC  ثبت نام نماید.

- برای هر کاربر اسکن روی کارت ملی ،صفحه اول شناسنامه ، اسکن یک قطعه عکس( 4*3) با فرمت JPEG با حجم کمتر از 200 کیلو بایت الزامی می باشد .

  لطفا موارد ذکر شده  در سی دی یا فلش برای هر نفر بصورت جداگانه فولدربندی شده و تحویل مسئول فناوری اطلاعات ( آقای اصلانی ) گردد .

در صورتی که فرم ها و آیتم های خواسته شده به صورت ناقص تحویل داده شود تمام مسئولیت آن بر عهده خود فرد میباشد و اتحادیه هیچ گونه مسئولیتی در این قبال ندارد.

* زمان دقیق برگزاری کلاس ها متعاقبا اعلام می گردد.

 

 بارگیری پیوست‌ها:   دانلود فرم ثبت نام

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

خدمات اتحادیه

راهنمایی