اطلاعیه ها
 

اهداف تشکیل مجدد کارگروه کافی‎نت اتحادیه تشریح شد

دوشنبه, 10 تیر 1398 11:52 نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اهداف تشکیل مجدد کارگروه کافینت اتحادیه تشریح شد

نماینده اتحادیه فناوران رایانه در کارگروه قبلی کافی‎نت‎ها در خصوص اهداف  انتخابات کارگروه کافی‎نت و تشکیل مجدد آن گفت: ضروری است کارگروه کافی‎نت از افرادی تشکیل شود که نسبت به قوانین آگاه و آشنا بوده و توانایی لازم جهت آموزش و اطلاع رسانی به سایر اعضا را داشته باشند.

روابط عمومی اتحادیه فناوران- بهزاد مبینی افزود: توانمندسازی همه واحدهای کافی‎نت از طریق آموزش، تقسیم منابع به صورت عادلانه بین آنها، ایجاد نرم‎افزار مخصوص خدمات ویژه برای کافی‎نت‌ها، رایزنی با سازمان‌ها دولتی و خصوصی و گرفتن انجام خدمات آنها توسط کافی‌نت‎ها جهت بهبود و پیشرفت درآمد اعضا و همچنین ساماندهی تابلو سر در واحدها و تدوین لیست جامع از واحدهای مجاز از اهداف تشکیل کارگروه است.

عضو هیات مدیره اتحادیه تاکید کرد: افرادی که متقاضی عضویت در کارگروه هستند باید ضمن رعایت پنج مورد فوق بتوانند واحد صنفی خود را یک روز در هفته رها کرده و به اتحادیه بیایند.  تنها این افراد می‎توانند کاندیدای انتخابات عضویت در کارگروه شوند.

مبینی گفت: عضویت در کارگروه هیچگونه حقوق و منافعی در پی ندارد و تنها مزیت آن این است که  با کارگروهی  بخش عمده‎ای از مشکلات رسته کافی نت رفع خواهد شد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

خدمات اتحادیه

راهنمایی