اطلاعیه ها
 

فرم‎های مربوط به ثبت نام اعضا در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

چهارشنبه, 12 تیر 1398 09:12 نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

فرمهای مربوط به ثبت نام اعضا در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

اعضای حقیقی و حقوقی اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران برای عضویت در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت و سهولت در انجام کار، می‎توانند با مراجعه به سایت اتحادیه به نشانی itunion.ir هفت فایل پی دی اف مربوط به ثبت‎نام سامانه تدارکات الکترونیکی دولت را پرینت گرفته، مطالعه و امضا کرده و در پوشه‏ای برای اتحادیه ارسال نمایند تا ثبت‏نام آنها توسط نماینده ستاد ایران به صورت رایگان انجام پذیرد.

روابط عمومی اتحادیه فناوران- هفت فایل پی‎دی‎اف برای ثبت نام در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به پیوست آمده است. اعضا بایستی هر کدام را به صورت جداگانه مطالعه  و تکمیل کرده و در پوشه‎ای به بخش مدیریت اجرایی اتحادیه تحویل دهند.

  • فرم ثبت نام تامین‎کنندگان (حقیقی و حقوقی) 3 صفحه است که باید توسط مدیرعامل تکمیل، مهر و امضا شود.
  • فهرست مجوزهای قابل ارایه توسط تامین کنندگان جهت ثبت نام در سامانه ستاد( این فرم صرفا جهت مطالعه است و بند 61 آن شامل اعضای اتحادیه صنف فناوران رایانه می‎شود.
  • مدارک مورد نیاز تامین‌کنندگان / مناقصه گران حقیقی( این مدارک باید تهیه و در پوشه‎ای همراه با سایر مدارک به اتحادیه ارسال شود)
  • مدارک مورد نیاز تامین کنندگان / مناقصه گران حقوقی(این مدارک باید تهیه و در پوشه‎ای همراه با سایر مدارک به اتحادیه ارسال شود)

نکته مهم؛ پرداخت فیش‎های واریزی برای اعضای اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران الزامی نیست و ثبت نام اعضا با توجه به تفاهم صورت گرفته بین اتحادیه فناوران رایانه و ستاد ایران رایگان است.

  • درخواست گواهی امضای دیجیتال (سطح 2) اشخاص حقیقی
  • درخواست گواهی الکترونیکی امضای مهر سازمانی (سطح 2) اشخاص حقوقی

نکته مهم؛ اشخاص حقیقی و حقوقی که می‎خواهند در مناقصات بالای 328 میلیون تومان شرکت کنند. این فرم بسیار حائز اهمیت است.

  • سند شرایط و ضوابط استفاده از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

نکته مهم؛ این سند بایستی کامل مطالعه شود و صفحه آخر توسط مدیر عامل مهر و امضا شود. اثر انگشت نیز الزامی است.

اعضای صنف فناوران رایانه تهران پس از مطالعه و تکمیل 7 فرم مربوطه و تهیه مدارک مورد نیاز تامین‎کنندگان، کلیه مدارک را داخل پوشه به مدیریت داخلی اتحادیه تحویل دهند. نیروی سامانه تدارکات الکترونیکی دولت با حضور در اتحادیه ثبت نام اعضا را به صورت رایگان انجام می‌دهد و کلاس‏های آموزشی بعد از آن در محل اتحادیه برگزار خواهد شد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

خدمات اتحادیه

راهنمایی