اطلاعیه ها
 
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 560

اطلاعیه مهم: ثبت نام کافی نت داران جهت ثبت اظهار نامه مالیاتی

دوشنبه, 25 مرداد 1395 18:35 نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به اطلاع کلیه کافی نت داران محترم می رساند پیرو تفاهم نامه اداره مالیات استان و اتحادیه فناوران رایانه تهران، علاقمندان به همکاری جهت ثبت اظهارنامه مالیاتی می توانند آمادگی خود را با ارائه مدارک مورد نیاز به اتحادیه فناوران رایانه اعلام نمایند.

آن دسته از کافی نت داران که تمایل به ثبت اظهار نامه مالیاتی دارند می بایست در روز شنبه و یکشنبه مورخ 18/2/95 و 19/2/95 به همراه مدارک مورد نیاز (کپی جواز کسب، کپی کارت ملی، کپی شناسنامه، یک قطعه عکس 4*3، مک آدرس و آدرس آی پی سیستم های کافی نت، فرم تقاضای مربوطه که در پیوست قرار داده شده است و فایل اسکن شده ی کپی شناسنامه، کارت ملی و عکس4*3 با حداکثر حجم KB200) به اتحادیه مراجعه نمایند تا پس از ثبت اطلاعات در سامانه و شرکت در کلاس، مجوز ثبت نام اظهارنامه مالیاتی را دریافت نمایند. بدیهی است در صورت نقص مدارک، ثبت نام انجام نشده و مسئولیت آن برعهده شخص می باشد.

علاقمندان توجه داشته باشند افرادی که مجوز ثبت نام اظهارنامه مالیاتی را دریافت نکرده اند، تنها سه بار قادر به ثبت اظهارنامه بوده و پس از آن سیستم مانع ثبت نام خواهد شد. همچنین افرادی که هنوز پروانه کسب خود را دریافت نکرده اند و پرونده آنها در وضعیت در دست اقدام می باشد، تنها می توانند مجوز ثبت نام را برای یک سیستم و افراد دارای پروانه کسب برای پنج سیستم دریافت نمایند که طبق اعلام سازمان امور مالیاتی لازم است به ازای هر آدرس آی پی یک اپراتور معرفی نماید و هر فرد به طور جداگانه مدارک ثبت نام را به همراه فرمی که در پیوست قرار داده شده است، ارائه نماید.

پس از ارائه مدارک و تکمیل ثبت نام، زمان برگزاری کلاس ها متعاقبا اعلام خواهد شد. همچنین کافی نت دارانی که سال گذشته ثبت نامشان تکمیل شده است، نیاز به ثبت نام مجدد نخواهند داشت و دستگاه های معرفی شده در سال گذشته، با همان نام کاربری و کلمه عبور، قادر به ثبت اظهارنامه مالیاتی خواهد بود.

لازم به ذکر است این فرصت قابل تمدید نبوده و درصورت عدم حضور یا عدم ثبت نام در مهلت مقرر، مسئولیت بر عهده واحد صنفی بوده و اتحادیه هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

فرم ثبت نام در پیوست

فرم ثبت نام

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 
 

سرور پارس

نفرات آنلاین

ما 58 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خدمات اتحادیه

راهنمایی