اطلاعیه ها
 

آخرین مهلت برای جوازدار شدن واحدهای صنفی

سه شنبه, 07 آذر 1396 12:45 نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به اطلاع کلیه همکاران گرامی می رساند پرداخت مالیات بر درآمد طبق قانون نظام صنفی و قانون جمهوری اسلامی و قانون کلیه کشورهای دنیا یک وظیفه اجتماعی می باشد؛ هر فرد حقیقی و حقوقی که مبادرت به خرید و فروش، ارائه خدمات، تعهد و نگهداری می نماید موظف می باشد قسمتی از درآمد خود را جهت آبادانی کشور به دولت بپردازد؛ خصوصاً که کشور جمهوری اسلامی ایران توسط کشورهای بیگانه مورد تحریم قرار گرفته است؛ از طرفی نفت که یکی از منابع خدادادی می باشد و به نسلهای آینده نیز تعلق دارد و کشورهای ابرقدرت می خواهند آن را با کمترین قیمت از ما خریداری کنند و این امر مانع رشد و شکوفایی کشور خواهد شد؛ طبق فرمان رهبر فرزانه انقلاب مالیات یک تکلیف می باشد و همه ما باید فرمان رهبری را با تمام وجود به انجام برسانیم؛ به همین دلیل مقام معظم رهبری مسئله اقتصاد مقاومتی را مطرح نموده اند.

همه شما همکاران گرامی واقف هستید در هر صنفی عده ای به فرار مالیاتی دست زده و حق دولت و مملکت را نمی پردازند و متاسفانه در دفاتر مسکونی فعالیت اداری می نمایند و سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص داده اند.

بر حسب وظیفه صنفی و دینی به همه عزیزانی که در این صنف فعالیت می نمایند و کالایی که باید افراد جوازدار به مصرف کننده بفروشند را چون هزینه ندارند با هر سودی می فروشند و حق کسانی را که قانونمند فعالیت می نمایند ضایع می کنند، هشدار داده می شود تا 96/10/15 مهلت دارند با مراجعه به اتحادیه قانونمند گردند؛ در غیر این صورت اسامی این همکاران به سازمان امور مالیاتی اعلام می گردد؛ این عمل رعایت حقوق دیگران و عدالت می باشد؛ بنابراین نمی توانیم به کسانی که موجبات اجرای قانون را فراهم می کنند لقب آدم فروش بدهیم.

از کلیه همکاران تقاضا دارم در صورت مشاهده این افراد منفعت طلب، مراتب را به اتحادیه اعلام نمایند. ما انتظار داریم همه اعضا بسیج بشوند و این افراد را معرفی کنند. فردی که بدون رعایت قانون و با در نظر گرفتن منافع شخصی حق دیگران را پایمال می کند می بایست مورد بازخواست و جریمه قرار بگیرد.

می توانید اسامی این اشخاص را بدون ذکر نام خود به ایمیل اتحادیه ارسال نمائید و یا از طریق فاکس اقدام فرمایید. با این حرکت منافع دیگران تضمین شده و هر کس جایگاه واقعی خود را پیدا خواهد کرد. همچنین کسانی که از طریق قانونی فعالیت بازرگانی انجام می دهند دیگر نگران آینده کاری خود نخواهند بود. شواهد نشان می دهد این افراد بیشترین کالا را در بازار به فروش می رسانند؛ در عوض افرادی که رسمی و قانونی فعالیت دارند بار سنگین مالیات را بر دوش می کشند.

رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران

سید مهدی میرمهدی کمجانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 
 

سرور پارس

نفرات آنلاین

ما 153 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خدمات اتحادیه

راهنمایی