اخبار
 

اعلام آمادگی کافی نت ها برای ثبت نام افراد در طرح آلودگی هوا

دوشنبه, 03 تیر 1398 10:43 نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اعلام آمادگی کافی نت ها برای ثبت نام افراد در طرح آلودگی هوا

با توجه به اجرای طرح آلودگی هوا( زوج و فرد) از ابتدای تیرماه  و عدم ثبت نام بسیاری از افراد در سامانه "تهران من"، واحدهای کافی نت تحت پوشش اتحادیه در اسرع وقت ثبت نام متقاضیان را انجام می‎دهند.

روابط عمومی اتحادیه فناوران-  از سال گذشته همه خودروهایی که قصد تردد در محدوده طرح ترافیک را داشتند ملزم به ثبت‌نام در سامانه «تهران من» بودند چرا که خرید طرح ترافیک از طریق شارژ حساب شهروندی در این سامانه ممکن بود.

از اول تیرماه ۹۸ امسال نیز که طرح «محدوده کنترل آلودگی هوا»(زوج یا فرد سابق) اجرا می‌شود، همه خودروهایی که قصد تردد در این محدوده را دارند ملزم به ثبت‌نام در این سامانه هستند.

خودروهایی که در این سامانه ثبت‌نام کرده باشند، پس از هر تردد، تا یک ماه فرصت دارند عوارض خود را بپردازند و درصورتی‌که در مهلت یک‌ماهه عوارض را پرداخت نکنند، علاوه بر بدهی، مشمول جریمه راهنمایی و رانندگی می‌شوند.

خودروهایی که ثبت‌نام نکرده باشند علاوه بر این‌که مشمول بدهیِ عوارض و جریمه راهنمایی و رانندگی می‌شوند، امکانِ استفاده از سهمیه ۲۰ روز ترددِ رایگان برای پلاک تهران و ۱۵ روز تردد رایگان برای پلاک غیرتهران را نخواهند داشت، چرا که پیش از ثبت‌نام، روزشمار تردد برای آن‌ها در سامانه فعال نمی‌شود.

متقاضیان ثبت نام در سامانه تهران من می‎توانند به نزدیک ترین کافی نت تحت پوشش اتحادیه مراجعه کرده و ثبت نام خود را انجام دهند.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

خدمات اتحادیه

راهنمایی