دیدار رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران و رئیس پلیس اماکن پایتخت

پلمپ واحدهای صنفی متخلف به کجا رسید؟

❇️❇️ در جلسه‌ای که صبح امروز میان رئیس نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت و رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران برگزار گردید، مشکلات مرتبط با تخلفات فعالین غیرقانونی به بحث و بررسی گذاشته شد. افرادی که با فعالیت خود، حقوق اعضاء صنف رایانه را پایمال کرده و خوشنامی صنف را نیز در جامعه مورد تهدید قرار می‌دهند.

🟣با توجه به اینکه در روزهای پایانی ثبت اظهارنامه‌های مالیاتی قرار گرفته‌ایم و با عنایت به کندی روند ابلاغ حکم پلمپ، آقای فرجی در این جلسه درخواست خود را مبنی بر تسریع روند جلوگیری از تضییع حقوق صنف به جناب سرهنگ مرادی اظهار نمود.
ایشان همچون همیشه با تعاملات سازنده خود بیان داشتند که به واسطه این درخواست از روز سه شنبه مورخ ۱ تیر ماه ۱۴۰۰، یکی از نیروهای خدوم پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت را برای همراهی با بازرسین اتحادیه اعزام نموده و واحدهای صنفی که بدون دریافت پروانه کسب از اتحادیه فناوران رایانه تهران به ثبت اظهارنامه‌های مالیاتی مشغولند را مطابق قانون پلمپ خواهند کرد.
لازم به ذکر است در این طرح، خاطیانی که هنوز نامه اخطار ۱۵ روزه خود را از اتحادیه فناوران رایانه تهران دریافت ننموده‌اند، در این طرح به صورت مستقیم اخطار پلمپ پلیس اماکن را اخذ خواهند کرد.

🟧بنابراین بار دیگر از تمام عزیزان رسته کافی‌نت درخواست می‌کنیم که برای جلوگیری از تضییع حقوق خود، نشانی کامل واحدهای صنفی متخلف (افراد حقیقی که جواز اتحادیه فناوران را ندارند و یا پیشخوان دولت نیستند) را به همراه مستندات در اختیار اتحادیه قرار دهند، تا ان‌شاءالله برخورد قانونی سریع با ایشان صورت پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *