صنف رایانه در خط مقدم مقابله با تحریم هاست و بانک مرکزی باید حامی باشد

رئیس اتحادیه فناوران در جلسه ای که با دکتر غلامرضا پناهی، معاون ارزی بانک مرکزی، و در حضور حجت الاسلام و المسلمین موسوی لارگانی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون کارآفرینان تشکیل شد، صحبت های اعضاء صنف را در خصوص مشکلات کارآفرینان این حیطه انتقال داد و به تشریح پیامدهای تاخیر در تخصیص ارز به اعضاء فعال این حوزه، در سطح جامعه و صنف پرداخت.

در توافقات حاصل از این جلسه، دکتر پناهی ضمن قول مساعدت در خصوص اینکه با تمام توان و بهره از نظرات متخصصان حوزه های مختلف استفاده کرده و هرچه زودتر گشایش و برنامه های تامین ارز صنایع کشور را تسریع می کنند، به ما وعده دادند که با وجود مشکلات مذکور، تخصیص ارز برای آن دسته از اعضاء اتحادیه فناوران که ثبت سفارش خود را تا پایان تیر ماه انجام داده­ اند، به زودی صورت خواهد پذیرفت.

برای تحقق این امر کافیست که این همکاران مدارک خود را تحویل اتحادیه دهند تا طی نامه به بانک مرکزی این مدارک تایید شده و معضلات تخصیص ارز ایشان مرتفع گردد.

 

به علاوه آن دسته از همکارانی که در حال حاضر کالایی در انبار گمرک موجود دارند، با در دست داشتن نامه وزارت صمت و تاییدیه قبض انبار گمرک به اتحادیه مراجعه کنند تا اتحادیه طی نامه به بانک مرکزی، خواهان آن گردد که ظرف بیست و چهار ساعتِ کاری تخصیص ارز به ایشان تعلق گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.