پرونده های شکایت گرانفروشی مستقیماً به تعزیرات ارجاع خواهند شد.

 

همکاران رسته خدمات حضوری و غیرحضوری اینترنت اتحادیه فناوران رایانه تهران

با سلام و تحیت
با عنایت به اینکه اعضاء رسته خدمات حضوری و غیرحضوری اینترنت از شانزدهم خرداد ماه سال جاری مشغول به ثبت اظهارنامه‌های مودیان مالیاتی می‌باشند، احتراماً به اطلاع می‌رساند:

❎ از آنجایی که با توجه به شرایط خاص حاصل از کرونا نرخنامه سال ۱۳۹۹ در بهمن ماه آن سال با الزام به این نکته توسط انجمن حمایت و سازمان صمت مصوب گردید که در سال ۱۴۰۰ تغییری در مبالغ آن ایجاد نگردد؛ اطلاع رسانی استفاده از این نرخنامه برای امسال چه در کانال اصلی اتحادیه و چه در کانال‌های مربوط به رسته خدمات حضوری و غیرحضوری اینترنت و چه در سایت تاکید گردیده بود.

❎با این وجود در کمال تاسف دریافتیم تعدادی از همکاران بدون توجه به این اطلاعیه اقدام به دریافت مبالغ بالاتر و خارج از عرف نموده و در نتیجه باعث دریافت شکواییه های متعدد در بخش کمیسیون شکایات اتحادیه شده‌اند.

❎به علاوه در مواردی دیگر گزارش شده که این گران‌فروشی موجب درگیری مودی با متصدی واحد صنفی و دخالت نیروهای پلیس ۱۱۰ گردیده است.

🟪🟪🟪لذا پیرو این اطلاعیه از همکاران محترم این رسته درخواست می‌شود در جهت تکریم حقوق گیرنده خدمات و همچنین جلوگیری از خدشه‌دار نمودن نام نیک اعضاء صنف فناوران رایانه تهران، اکیداً خارج از ارقام ذکرشده در نرخنامه مصوب را دریافت ننمایند.

🚫🚫🚫در غیر این صورت پرونده‌های شکایت واحدهای صنفی خاطی، بدون رسیدگی از طرف اتحادیه، مستقیماً به تعزیرات فرستاده خواهند شد.🚫🚫🚫

نرخنامه مصوب در ذیل قابل دسترسی است.

نرخنامه خدمات نهایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *