اطلاعیه در مورد حق عضویت

دوستان و همکاران عزیز
با درود و آرزوی تندرستی مداوم برای همگی شما ارجمندان
همان‌طور که مطلع هستید لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در موج دوم شیوع ویروس کرونا، از چندی پیش به طور جدی‌تری مورد پیگیری قرار گرفت.
این در حالی‌ست که موجودی صندوق بودجه روزانه اتحادیه، روز به روز به صفر نزدیکتر می‌شود.
از آنجایی که مهمترین سرمایه این اتحادیه سلامت شماست -شما که همواره ثابت کردید چه در روزگار سختی و چه در اوج شادی، همیشه پشتیبان خانه صنفی‌تان هستید- از همکار عزیزمان آقای اسمعیل فرج‌زاده درخواست کردیم تا به جهت جمع‌آوری حق عضویت سالانه، همیاری روزمره اتحادیه و همیاری ساختمان، به همراه دستگاه پوز با شماره پایانه معلوم در محل کسب شما حاضر گردد و پس از دریافت مبالغ مورد نظر، حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت کاری رسید مهر شده توسط اتحادیه را تقدیم حضور شما گرداند.
.
لازم به ذکر است که اطلاع‌رسانی این مهم از طریق تمام رسانه‌های اتحادیه فناوران، اعم از سایت، کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام این مجموعه، به همراه معرفی تحصیلدار مشخص و اعلام شماره پایانه پوز، تنها به منظور آسودگی خاطر شما و جلوگیری از هر گونه سوءاستفاده‌ بعدی صورت پذیرفته است.
.
علاوه بر این باید بدانید در صورت تمایل به پرداخت همیاری روزمره اتحادیه، میزان همیاری پرداختی شما بسته به مقدار دلخواه از مبلغ ۱۵،۰۰۰،۰۰۰ ریال تا سقف ۵۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال می‌باشد.
و در مورد همیاری ساختمان هم که همانطور که بارها گفته شده کف پرداختی‌ها از مبلغ ۵۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال است که در قسمت شفاف سایت اطلاع‌رسانی‌ها من باب پرداختی‌های این حساب، دائماً در حال به روزرسانی‌ست.
.
بالطبع اجازه برداشت از حساب همیاری ساختمان تا زمان موعود امکان پذیر نیست و مبلغ واریزیِ آن هیچ ارتباطی به موجودی صندوق روزمره اتحادیه ندارد‌.
.
بی‌شک برای تسریع روند رو به رشد این اتحادیه، به همکاری فعالان متعهد و دلسوز این صنف بیش از پیش نیازمندیم.

پیشاپیش مراتب قدردانی خود را نسبت به مساعدت‌ یکایک شما بزرگواران اعلام می‌دارم.

 

با تقدیم احترام
محمدرضا فرجی تهرانی
رییس اتحادیه فناوران رایانه تهران

این نوشته منتشر شده در اطلاعیه ها می باشد. جهت اضافه کردن به علاقمندی های مرورگر خود بر روی لینک صفحه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *