ثبت‌نام بیمه تکمیلی ایران آغاز شد.

اعضاء محترم اتحادیه فناوران رایانه تهران

با سلام و احترام
به استحضار می رساند، نظر به اینکه در سال گذشته، بیمه‌گذار (بیمه ایران) و کارگزار فیمابین اتحادیه و بیمه ایران به درستی به مسئولیت خود عمل نمودند و افرادی که مجبور به استفاده از بیمه تکمیلی خود شده‌اند، اذعان داشتند که حقوقشان به صورت تمام و کمال پرداخت گردیده است؛ و با عنایت به اینکه پس از بررسی‌های به عمل آمده معلوم شد که نرخنامه بیمه ایران، برای سال جاری نیز نسبت به سایر بیمه‌ها، مقرون به صرفه‌تر است؛ قرارداد بیمه تکمیلی برای اعضاء اتحادیه فناوران مجدداً با این بیمه تمدید شده است.

🟥 با توجه به قرارگیری در روزهای پایانی سال ۹۹ و مشغله اعضا در این روزها، مهلت یک هفته کاری برای ثبت نام این بیمه در نظر گرفته شده است. 🟥

مقتضی است که در صورت تقاضا برای ثبت نام بیمه تکمیلی، از همین امروز اقدامات لازم را انجام دهید و ثبت نام را به روزهای پایانی موکول نفرمایید.

با توجه به بحران حاصل از اشاعه ویروس کرونا و خطرهای مرتبط با رفت و آمد و حضور در جمعیت، امسال علاوه بر ثبت نام حضوری در اتحادیه فناوران رایانه تهران، امکان ثبت نام غیر حضوری از طریق پرتال بیمه ایران به نشانی http://www.bime1088.ir فراهم گردیده است.

با این حال در صورت انتخاب ثبت نام به روش حضوری، می توانید از امروز تا پایان هفته، بین ساعات ۹ تا ۱۶ به اتحادیه فناوران رایانه تهران مراجعه نمایید.

🟧مدارک مورد نیاز ثبت نام جهت بیمه تکمیلی ایران، به شرح ذیل است:
تصویر جواز کسب، شناسنامه، کارت ملی و دفترچه تامین اجتماعی صاحب جواز و کارمندان او.

شرح خدمات ارائه شده در pdf ضمیمه شده به تفصیل آمده است:

بیمه تکمیلی اتحادیه فناوران رایانه تهران

با تشکر
روابط عمومی اتحادیه فناوران رایانه تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *