لزوم رعایت قیمت‎های اعلام شده در نرخنامه ثبت اظهارنامه مالیاتی توسط کافی‎نت‌ها

لزوم رعایت قیمت‎های اعلام شده در نرخنامه ثبت اظهارنامه مالیاتی توسط کافی‎نت‌ها

لزوم رعایت قیمتهایاعلام شده در نرخنامه ثبت اظهارنامه مالیاتی توسطکافینت‌ها

با توجه به اینکه اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران نرخ‎های مصوبانجام عملیات ثبت نام کد اقتصادی و ثبت اظهارنامه مالیاتی را اعلامکرده است، هر یک از اعضای دارای پروانه کسب کافی‌نت یا در دست اقدامکه ثبت اظهارنامه مالیاتی انجام می‎دهند، موظفند تمام قیمت‌های اعلامشده توسط اتحادیه را رعایت نمایند.

روابط عمومی اتحادیه فناوران- بر اساس اطلاعیه سازمان امور مالیاتیکشور، صاحبان مشاغل (اشخاص حقیقی) تا پایان مرداد و اشخاص حقوقی تاپایان شهریور فرصت دارند اظهارنامه مالیاتی عملکرد سال ۱۳۹۸ خود را بهصورت الکترونیکی به سازمان تسلیم کنند. در همین راستا اتحادیه فناورانجهت ساماندهی فعالیت کافی‎نت‎ها در این خصوص، نرخنامه ثبت نام کداقتصادی و اظهارنامه مالیاتی را مصوب و اعلام کرد.

با توجه به تایید و صدور نرخنامه جدید مصوب سال 1399 همکاران کافینت می بایست نسبت به دریافت و پرینت نرخ‎نامه انجام عملیات ثبت نام کداقتصادی و ثبت اظهارنامه مالیاتی اقدام کرده و نرخ‌نامه در محل کسب بهنحوی قرار گیرد که قیمت دستمزد به سهولت و روشنی برای همگان قابلروئیت باشد.

به اطلاع کلیه کافی‌نت‌داران می‌رساند، نصب بنر قیمت ثبت اظهارنامهمالیاتی زیر قیمت‎های تعیین شده در نرخنامه اتحادیه خلاف است.

 

این نوشته منتشر شده در اطلاعیه ها می باشد. جهت اضافه کردن به علاقمندی های مرورگر خود بر روی لینک صفحه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *