نرخ های مصوب ثبت کد اقتصادی و اظهارنامه مالیاتی توسط کافی نت ها اعلام شد

نرخ های مصوب ثبت کد اقتصادی و اظهارنامه مالیاتی توسط کافی نت ها اعلام شد

نرخ های مصوب ثبت کد اقتصادی و اظهارنامه مالیاتی توسط کافی نت هااعلام شد

اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران نرخ‎های مصوب انجام عملیات ثبتنام کد اقتصادی و ثبت اظهارنامه مالیاتی را اعلام کرد.

روابط عمومی اتحادیه فناوران- بر اساس اطلاعیه سازمان امور مالیاتیکشور، صاحبان مشاغل (اشخاص حقیقی) تا پایان مرداد و اشخاص حقوقی تاپایان شهریور فرصت دارند اظهارنامه مالیاتی عملکرد سال ۱۳۹۸ خود را بهصورت الکترونیکی به سازمان تسلیم کنند. در همین راستا اتحادیه فناورانجهت ساماندهی فعالیت کافی‎نت‎ها در این خصوص، نرخنامه ثبت نام کداقتصادی و اظهارنامه مالیاتی را مصوب کرد.

با توجه به تایید و صدور نرخنامه جدید مصوب سال 1399 از همکارانعزیز کافی نت درخواست می‌شود، نسبت به دریافت و پرینت نرخ‎نامه انجامعملیات ثبت نام کد اقتصادی و ثبت اظهارنامه مالیاتی اقدام کرده ونرخ‌نامه در محل کسب به نحوی قرار گیرد که قیمت دستمزد به سهولت وروشنی برای همگان قابل روئیت باشد.

به اطلاع کلیه کافی‌نت‌داران می‌رساند، هر یک از اعضای دارایپروانه کسب یا در دست اقدام که ثبت اظهارنامه مالیاتی انجام می‎دهند،می‌بایست تمام قیمت‌های اعلام شده توسط اتحادیه را رعایت نمایند.

شایان ذکر است، افرادی که پروانه کسب در دست اقدام برای کافی نتدارند، اگر ظرف 10 روز آینده نسبت به تکمیل مدارک و دریافت جواز کسباز اتحادیه فناوران مبادرت نکنند، مجاز به ثبت اظهارنامه مالیاتینمی‌‎باشند.

این نوشته منتشر شده در اطلاعیه ها می باشد. جهت اضافه کردن به علاقمندی های مرورگر خود بر روی لینک صفحه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *