پایان سال 98، آخرین مهلت کافی‎نت‌ها برای دریافت مجوز کسب و IP

پایان سال 98، آخرین مهلت کافی‎نت‌ها برای دریافت مجوز  کسب و IP

پایان سال 98، آخرین مهلت کافی‎نت‌ها برای دریافت مجوز  کسب وIP

بر اساس اعلام اتحادیه صنف فناوران رایانه در خصوص ساماندهی فعالیتکافی‎نت‎ها و IPهای تحت اختیار آنها، اعضای این رسته صنفی در صورتنداشتن جواز کسب از اتحادیه، تنها تا پایان سال جاری مهلت دارند تانسبت به دریافت مجوز اقدام نمایند. در غیر این صورت IPبه آنها تعلقنمی‎گیرد.

روابط عمومی اتحادیه فناوران- با توجه به اینکه هنوز برخی ازکافی‎نت‎داران سطح شهر تهران بدون مجوز از اتحادیه فناوران رایانهمشغول به فعالیت بوده و IP در اختیار دارند، اتحادیه فناوران رایانهتا پایان سال‎جاری به آنها فرصت می‎دهد تا نسبت به دریافت جواز اقدامنمایند. در غیر این صورت IP آنها از دسترس خارج خواهد شد و برای سالآینده هیچ IP  در اختیار نخواهند داشت.

لازم به ذکر است، جواز کسب برخی از کافی‎نت‎ها نیزاکنون در دستاقدام است که باید تکلیف آن تا قبل از سال‎جاری مشخص شود و جواز کسبرا دریافت نمایند، زیرا IP کافی‎نت‎هایی که جواز کسب آنها در دستاقدام باشد، سال آینده از دسترس خارج خواهد شد و IPبه آنها تعلقنمی‎گیرد.

 همچنین برخی از اعضای کافی‎نت‎ها مدعی شده‎اند که افرادیدرصدد هستند، ابتدای سال آینده برای دریافت جواز کسب و IP از اتحادیهفناوران رایانه جهت ثبت اظهارنامه مالیاتی اقدام و  پس از انجامکار آن را ابطال کنند که باید به این امر مهم توجه داشته باشند کهکافی‎نت‎ها تنها تا پایان امسال می‎توانند برای اخذ مجوز کسب اقدامنمایند و با ارایه تعهدنامه محضری IP دریافت کنند. سال آینده این امرامکان پذیر نیست.

 

 

این نوشته منتشر شده در اطلاعیه ها می باشد. جهت اضافه کردن به علاقمندی های مرورگر خود بر روی لینک صفحه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *