آشنایی با پیشکسوت صنف فناوران رایانه تهران

گفت و گوی اتاق اصناف تهران با آقای علیرضا مراتی؛

آشنایی با پیشکسوت صنف فناوران رایانه تهران

در ابتدا خودتان را معرفی کنید.

علیرضا مرآتی شیرازی متولد ۱۳۱۹ تهران، دارای تحصیلات اداری درحیطه ماشین آلات اداری و مدرک اخذ دوره های سرتی فیکیت در ایتالیا بهصورت کامل می باشم. پنج فرزند دارم و از ابتدا به عنوان نماینده ایراندر ماشین های تویوتای میلان خرید و فروش و تعمیر آن را انجام می دادمکه به جهت تغییر تکنولوژی و ورود صنایع آموزشی مدرن مسیر فعالییت خودرا به این سمت و سو ادامه دادم.

لطفا از فعالیت های خود در حیطه اتحادیهبفرمایید.

 بالغ بر ۲۷ سال ریاست اتحادیه را بر عهده داشتم. از همانابتدا که اتحادیه تاسیس شد و بینان گذار اتحادیه هستم، شروع اتحادیهدر  اتاقی بود که به قرض گرفته بودیم. کم کم  بدون دریافتهیچ گونه دستمزدی، با تمام قوا در کنار هیات مدیره وقت و با هزینهشخصی تلاش کردیم تا ساختمان اتحادیه را هر روز ارتقا داده تا اینکه بهاین ساختمان تبدیل کردیم .در این جریان خوب است که از دیگر فعالانی کهعمر شریف خود را در این حیطه گذاشتند نام ببریم؛ مرحوم حاج سید جوادکاشانی نژاد نماینده شرکت کنن در ایران-مرحوم فریدون اقبال-مرحومابولقاسم نفری-حاج ماشا ا… حسینی

وی در رابطه با فعالیت افراد در این حیطه بیان داشت: همواره عشقداشتم تا جوانان تحصیلکرده در این حیطه وارد شوند تا کشور به جهت علمانفورماتیک و داده ورزی فعال و با بکارگیری متخصصین تحصیلکرده حوزههای نرم افزار و سخت افزاری با امکاناتی که در اختیارشان باید قرارداده شود، کشوری مترقی در جهان داشته باشیم. امروزه دنیا در حوزه فنآوری هدایت می شود و این علم هر روز در شرایط بهتری قرار داده میشود.

این نوشته منتشر شده در تازه های خبری می باشد. جهت اضافه کردن به علاقمندی های مرورگر خود بر روی لینک صفحه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *