انجام تبلیغات نامتعارف در فضای مجازی جرم و با خاطی برخورد قانونی می‎شود

انجام تبلیغات نامتعارف در فضای مجازی جرم و با خاطی برخورد قانونی می‎شود

 

انجام تبلیغات نامتعارف در فضای مجازی جرم و با خاطی برخورد قانونیمی‎شود

بر اساس اطلاعیه اتاق اصناف تهران، استفاده اعضا تحت پوششاتحادیه‎های صنفی از تصاویر، نمادها، واژگان و اسامی نامتعارف با علمیا ناآگاهانه جهت تبلیغات غیرقانونی در فضای مجازی برابر با قانونمجازات اسلامی جرم محسوب می‌شود و با افراط خاطی برخورد خواهد شد.

روابط عمومی اتحادیه فناوران- در اطلاعیه اتاق اصناف تهران آمدهاست؛ برابر اطلاعات واصله برخی از متصدیان واحدهای صنفی در فضای مجازیبرای معرفی کالا و خدمات خود با استفاده از تصاویر، نمادها، واژگان واسامی نامتعارف با علم یا ناآگاهانه اقدام به انجام تبلیغات غیرقانونیمی نمایند. از آنجایی که این امر موجب ترویج بی حجابی و بروز آسیب‌هایاجتماعی می‎گردد و برابر با قانون مجازات اسلامی جرم محسوب می‌شود،لذا مقتضی است ضمن صدور ابلاغیه‌ای مبنی بر ممنوعیت انجام این قبیلتبلیغات به نحو شایسته به اعضاء تحت پوشش آن اتحادیه ارایه طریق لازمصورت پذیرد.

بدیهی است در صورت مواجهه با هرگونه تبلیغات نامتعارف و غیر مجازاز طریق مراجع ذی صلاح (پلیس نظارت بر اماکن عمومی ، پلیس فتا) ضمنتشکیل پرونده و معرفی فرد خاطی به مراجع قضایی از ادامه فعالیتمتخلفان در فضای مجازی و حقیقی جلوگیری بعمل خواهد آمد.

این نوشته منتشر شده در تازه های خبری می باشد. جهت اضافه کردن به علاقمندی های مرورگر خود بر روی لینک صفحه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *