آغاز ثبت نام کلاسهای آموزشی ثبت نام ای پی جدید اظهار نامه مالیاتی سال 97

به اطلاع کلیه کافی نت داران محترم دارای پروانه کسب می رساند:اتحادیه فناوران رایانه تهران با توجه به نزدیک شدن فرایند ثبتاظهارنامه مالیاتی سالیانه در نظر دارد کلاس آموزشی جهت چگونگی تکمیلوثبت اظهارنامه مالیاتی برای متقاضیان واجد شرایط را برگزار نماید.لذا دارندگان پروانه کسب در رسته دفتر خدمات حضوری و غیر حضوریاینترنت با در دست داشتن مدارک مورد نیاز  می توانند مورخه 19اردیبهشت ماه لغایت 23 اردیبهشت ماه به محل اتحادیه فناوران مراجعه وثبت نام نمایند.

نکته : شایان ذکر است تمامی مجوز هایی که در سالهای گذشته صادر شدهاست و در ساماندهی که در سه نوبت انجام شد ،  همچنان فعال میباشد و مابقی آنها در روز های آتی غیر فعال خواهد شد .

زمان دقیق برگزاری کلاس ها متعاقبآ اعلام می گردد.

شرایط ثبت نام:

داشتن پروانه کسب معتبر در رسته خدمات حضوری و غیر حضوریاینترنت  کافی نت و نکته مهم حضور  دارنده پروانه کسب یامباشر با کارت ملی الزامی باشد .

نکته : اعضایی که  پرونده آنها در وضعیت “در دست اقدام” میباشد و تاکنون موفق به اخذ پروانه کسب خود نشده اند، جزء واجدین شرایطمحسوب نمی گردند.

آن دسته از اعضاء که دارای پروانه کسب فوق الذکر بوده و تا کنونمجوز ارسال ثبت اظهار نامه را از اتحادیه دریافت نکرده باشند.

آن دسته از اعضاء که در سالهای گذشته کمتر از 3 مجوز برای ارسالاظهارنامه مالیاتی ازاتحادیه دریافت نموده اند.

نکته  : بدیهی است ثبت نام پس از بررسی سوابق متقاضیان انجاممی پذیرد و از ثبت نام افرادی که بیش از 3 مجوز ثبت اظهارنامه مالیاتیداشته باشند جلوگیری به عمل خواهد آمد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام:

چاپ فرم ثبت نام و تکمیل آن توسط هر کاربر که معرفی می شود.

نکته : هر کاربر می بایست، تنها با یک IP/MAC ثبت نام نماید.

برای هر کاربر اسکن روی کارت ملی ،صفحه اول شناسنامه ، اسکن یکقطعه عکس( 4*3) با فرمت JPEG با حجم کمتر از 200KB  لطفآ مواردذکر شده برای هر نفر بصورت جداگانه فولدربندی شده در سیدی یا فلش

کپی پروانه کسب و کارت مباشرت ( در صورت داشتن کارت مباشرت )

چاپ فرم تعهد نامه و تکمیل آن توسط کاربر معرفی شده.

در صورتی که فرم ها و آیتم های خواسته شده به صورت ناقص تحویل دادهشود تمام مسئولیت آن بر عهده خود فرد میباشد و اتحادیه هیچ گونهمسئولیتی در این قبال ندارد.

 بارگیری پیوست‌ها:

این نوشته منتشر شده در رویداد ها می باشد. جهت اضافه کردن به علاقمندی های مرورگر خود بر روی لینک صفحه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.